РСУ П’яні судді за кермом автомобіля

РСУ П’яні судді за кермом автомобіля Рада суддів України поговорить про п’яних суддів за кермом

РСУ П’яні судді за кермом автомобіля

РСУ П'яні судді за кермом автомобіля

На найближчому засіданні Ради суддів України (РСУ) буде обговорено ситуацію із

зловживанням алкоголем суддями та управлінням автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Про це повідомляє прес-служба РСУ.

«Факти кермування суддів у стані алкогольного сп’яніння стануть предметом обговорення на найближчому засіданні РСУ, » — заява

 

П'яні судді за кермом автомобіля

За наслідками дорожньо-транспортних пригод, що сталися впродовж останнього тижня за участі

суддів і, які призвели до тяжких наслідків для життя і здоров’я громадян, прес-служба органів

суддівського самоврядування вважає за необхідне повідомити.

Дорожньо-транспортна пригода, до вчинення якої може бути причетний суддя Васильківського міського районного суду Сергій Корнієнко, призвела до смерті людини.

За фактом смертельної ДТП поліцією розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або

експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, ч. 2 застосовується, якщо ті самі діяння спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження).

Процесуальне керівництво здійснюється прокуратура міста Києва.

ДТП, що сталося 2 січня 2018 року на Житомирській трасі і у скоєні якого підозрюється суддя Києво-Святошинського суду Дмитро Усатов, обтяжується ще й станом алкогольного сп’яніння останнього.

І, якщо перший випадок можна розцінювати як збіг трагічних обставин, то другий свідчить про наявність серйозної проблеми із зловживанням алкоголем

суддею та управлінням автотранспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Такі дії несуть ознаки не тільки адміністративного та кримінального правопорушення, а й підривають авторитет судової влади та довіру суспільства до суддів, які чесно і з гідністю виконують свої обов’язки.

Зважаючи на такі випадки, на найближчому засіданні РСУ, Радою суддів України буде проведено ретельне вивчення ситуації з подальшим реагуванням відповідно до законів України.

Засідання Ради суддів України відбудеться вже 12 січня 2018 року, повідомляє прес-служба РСУ.

РСУ

В РСУ стверджують, що якщо перший випадок можна розцінювати як збіг трагічних обставин, то другий свідчить про наявність серйозної проблеми із зловживанням алкоголем суддею та управлінням автотранспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

«Такі дії несуть ознаки не тільки адміністративного та кримінального правопорушення, а й підривають авторитет судової влади та довіру суспільства до суддів, які чесно і з гідністю виконують свої обов’язки», — заявляє РСУ.

«Зважаючи на такі випадки, Радою суддів України буде проведено ретельне вивчення ситуації з подальшим реагуванням відповідно до законів України», — повідомила прес-служба органів суддівського самоврядування.

Автор: Юридическая помощь, защита

Юридическая помощь, юридическая защита по делам о преступлении против жизни и здоровья личности: по делам о преступлении против собственности; по делам о преступлении в сфере незаконного оборота наркотических веществ и пр. Юридические онсультации бесплатно и не ограничено во времени. Составление и подача процессуальных документов любой сложности в суды всех инстанций от суда первой инстанции, до суда апелляционной и кассационной инстанции. ВСУ, ЕСПЧ. Представительство интересов в суде, прокуратуре, полиции. Юридическая консультация адвоката, юриста в гражданско правовых и уголовно правовых правоотноршениях