Послуги адвоката

Послуги адвоката. Допомога у кримінальній, цивільній справі. Представництво інтересів в суді першій інстанції, в апелляційному суді, в кассаційному суді. Складання, подання документів до суду. Дпомога при експертизі, свідкам, потерпілим, розділ, виділ майна, арешти майна +380668243914,+380679331668

Расписка как гарантия

Послуги адвоката

Послуги адвоката

Послуги адвокатаЮридичні послуги які надаються адвокатом — це річ не матеріальна, «невідчутна».

Також важко визначити  наскільки ціна об’єктивна, відповідає витраченим

зусиллям на виконання поставленого завдання, так би мовити дійсності.

Адвокат має право на винагороду (гонорар) за виконувану їм роботу, а також на відшкодування поточних витрат, пов’язаних з виконанням доручення клієнта.

Адвокатська діяльність, а це цікаво, не є бізнесом, прибуток, як категорія виміру цієї діяльності становиться на останньому місці, в системі важелей адвокатської діяльності.

При укладенні договору з захистником на юридичні послуги, на адвокатськи послуги, в суму гонорару входить вартість  витрат:

  • на транспорт,
  • телефонні розмови,
  • друкарські роботи,
  • доставка документів,
  • інтернет
  • та інші.

У випадку укладення договору на надання юридичних послуг, сплачена вартість першої усної консультації зараховується в рахунок оплати юридичних послуг.

Та на сьогодення майже всі перші устні консультації проводять безкоштовно.

Але, що робити, якщо у вас виникне тимчасова фінансова скрута, та ви будете неспроможні внести відповідні кошти – ми готовий піти Вам на зустріч:

  1. відстрочення оплати
  2. вартість послуг в цьому випадку обмовляється індивідуально.

Ми рахуємо, а складні юридичні проблеми — то наша спеціалізація, що наше сподівання на ваше розуміння того, що чим складніше поставлене завдання, тим більше зусиль і засобів піде на її вирішення, все тики істина, яка не оспорюється..

Консультація адвоката або юриста в офісі або іншому зручному для клієнта місці в ході, якої проводиться короткий аналіз питання з наданням правових рекомендацій, з ознайомленням (або без) з документами.

Супровід укладення угоди (участь в переговорах з контрагентом, консультації по питаннях, що виникають в ході укладення оборудки, експертиза проекту договорів контрагента, складання договорів, правові ризики)

Вартість визначається при підписанні угоди про надання юридичних послуг.

Ціни теперішній час є орієнтовними і приведені для того, що б клієнт міг приблизно оцінити свої витрати.

Всі запитання ви маєте можливість задати за телефоном або електронною поштою, та через форму обратного зв»язку залишить свої контактні данні.( с 0900 до 1800).

Пошук доказів у справі за допомогою адвокатських запитів

Реальна допомога у кримінальній справі Доступно. Коректно. Харків, Харківська область

Проведення правової експертизи.
Допомога адвоката в правильному визначенні доказів.

послуги адвоката ціна, тарифи на послуги адвоката, вартість послуг адвоката

Автор: Юридическая помощь, защита

Юридическая помощь, юридическая защита по делам о преступлении против жизни и здоровья личности: по делам о преступлении против собственности; по делам о преступлении в сфере незаконного оборота наркотических веществ и пр. Юридические онсультации бесплатно и не ограничено во времени. Составление и подача процессуальных документов любой сложности в суды всех инстанций от суда первой инстанции, до суда апелляционной и кассационной инстанции. ВСУ, ЕСПЧ. Представительство интересов в суде, прокуратуре, полиции. Юридическая консультация адвоката, юриста в гражданско правовых и уголовно правовых правоотноршениях