Незаконне позбавлення волі, викрадення

Незаконне позбавлення волі, викрадення Реальна допомога у кримінальній справі. Представництво у суді першій інстанції. Апелляція, касація. Складання, подання процесуальних документів до суду. Адвокат з нерухомості, корпоративних прав Арешт, виділ, розділ, ввод в єксплуатацію. +38 067 933 16 68, +38 066 834 29 14

Расписка как гарантия

Незаконне позбавлення волі, викрадення

Незаконне позбавлення волі, викрадення

Незаконне позбавлення волі, викрадення

На Харківщині з будинку звільнили близько 30 викрадених людей

У Харківській області виявили близько 30 людей, які повідомили, що їх утримують насильно, нібито з метою лікування від наркотичної залежності.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби місцевої прокуратури.

«Харківська місцева прокуратура №3 спільно з поліцією у рамках розслідування кримінального провадження іншого злочину в одному з приватних житлових

будинків Немишлянського району м. Харкова виявили близько 30 людей, які повідомили, що їх утримують насильно, нібито з метою лікування від наркотичної залежності», — йдеться у повідомленні.

Вказується, що чоловіків та жінок віком від 25 до 45 років проти їх волі привозили до будинку.

«За показами свідків, що зараз перевіряються слідчим шляхом, жертв хапали просто на вулиці та доставляли до будинку.

Там у них відбирали телефони, документи та особисті речі.

Вихід з приміщення постійно був під замком, а на вікнах були грати.

До того ж до невільників була приставлена охорона. Деякі з бранців заявляють, що не бачили вулиці більше року», — повідомляє прокуратура.

Також вказується, що у «підпільному центрі» вилучено медпрепарати, які, за словами невільників, їх насильно змушували приймати.

«Найближчим часом буде призначена експертиза, що має встановити вміст препаратів та їх призначення. Кримінальне провадження розпочато за ч. 2 ст. 146 КК України (незаконне позбавлення волі, викрадення двох і більше осіб)«, — заявили в прокуратурі.

ПРОКУРАТУРА МІСТА КИЄВА ВІДКРИЛА КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ ЗА ФАКТОМ ПЕРЕШКОДЖАННЯ НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ УКРАЇНИ РОБОТІ ЖУРНАЛІСТІВ

За наслідками інциденту, який мав місце 7 лютого в приміщенні Верховної Ради України, прокуратурою міста Києва розпочато кримінальне провадження щодо

перешкоджання народним депутатом України Олександром Пономарьовим професійній діяльності журналістів.

Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідування за ч. 1 ст. 171 (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) КК України.

Проведення досудового розслідування доручено слідчим Служби безпеки України, прокуратура міста Києва здійснюватиме нагляд у формі процесуального керівництва.

Прес-служба прокуратури міста Києва

У КИЄВІ ПРОКУРАТУРА ВИКРИЛА ДЕРЖАВНОГО ВИКОНАВЦЯ НА ХАБАРІ У 23 ТИС. ГРИВЕНЬ

Київською місцевою прокуратурою №5 спільно із співробітниками СБУ та Національної поліції України затримано за вимагання та одержання неправомірної вигоди у сумі 23 тисяч гривень головного державного виконавця Святошинського районного відділу державної виконавчої служби у місті Києві та її спільницю.

Вказану суму неправомірної вигоди посадовець зажадала за вирішення питання щодо скасування арешту з майна боржника.

Вище наведених осіб було затримано в порядку ст. 208 КПК України 07.02.2018 одразу після отримання неправомірної вигоди.

Дії зловмисників кваліфіковано за ч.3 ст. 368 (прийняття пропозиції обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою за попередньою змовою групою осіб та поєднане із вимаганням).

На даний час тривають обшуки за місцем роботи фігуранта справи, та проводяться інші першочергові слідчі дії.

Прес-служба прокуратури міста Києва

Автор: Юридическая помощь, защита

Юридическая помощь, юридическая защита по делам о преступлении против жизни и здоровья личности: по делам о преступлении против собственности; по делам о преступлении в сфере незаконного оборота наркотических веществ и пр. Юридические онсультации бесплатно и не ограничено во времени. Составление и подача процессуальных документов любой сложности в суды всех инстанций от суда первой инстанции, до суда апелляционной и кассационной инстанции. ВСУ, ЕСПЧ. Представительство интересов в суде, прокуратуре, полиции. Юридическая консультация адвоката, юриста в гражданско правовых и уголовно правовых правоотноршениях