Послуги адвоката

Послуги адвоката. Юридична допомога, захист, юридична консультація фахівців з права. Представництво у суді, прокуратурі, поліції, досудовому слідстві. Експертизи. Свідки. ДТП. По справам о злочинах проти життя та здоров»я особи, проти власності, в сфері наркотичних засобів.

Послуги адвоката

Послуги адвоката

Послуги адвоката

Юридичні послуги які надаються адвокатом — це річ не матеріальна «невідчутна». Також важко визначити  наскільки ціна об’єктивна, відповідає витраченим зусиллям на виконання поставленого завдання, так би мовити дійсності.

Адвокат має право на винагороду (гонорар) за виконувану їм роботу, а також на відшкодування поточних витрат, пов’язаних з виконанням доручення клієнта.

Адвокатська діяльність, а це цікаво, не є бізнесом, прибуток, як категорія виміру цієї діяльності становиться на останньому місці, в системі важелей адвокатської діяльності.

При укладенні договору з захистником на юридичні послуги, на адвокатськи послуги, в суму гонорару входить вартість  витрат:

  • на транспорт,
  • телефонні розмови,
  • друкарські роботи,
  • доставка документів,
  • інтернет
  • та інші.

У випадку укладення договору на надання юридичних послуг, сплачена вартість першої усної консультації зараховується в рахунок оплати юридичних послуг. Та на сьогодення майже всі перші устні консультації проводять безкоштовно.

Але, що робити, якщо у вас виникне тимчасова фінансова скрута, та ви будете неспроможні внести відповідні кошти – ми готовий піти Вам на зустріч:

  1. відстрочення оплати
  2. вартість послуг в цьому випадку обмовляється індивідуально.

Ми рахуємо, а складні юридичні проблеми — то наша спеціалізація, що наше сподівання на ваше розуміння того, що чим складніше поставлене завдання, тим більше зусиль і засобів піде на її вирішення, все тики істина, яка не оспорюється..

Консультація адвоката або юриста в офісі або іншому зручному для клієнта місці в ході, якої проводиться короткий аналіз питання з наданням правових рекомендацій, з ознайомленням (або без) з документами.

Супровід укладення угоди (участь в переговорах з контрагентом, консультації по питаннях, що виникають в ході укладення оборудки, експертиза проекту договорів контрагента, складання договорів, правові ризики)

Вартість визначається при підписанні угоди про надання юридичних послуг.

Ціни теперішній час є орієнтовними і приведені для того, що б клієнт міг приблизно оцінити свої витрати. Всі запитання ви має те можливість задати за телефоном або електронною поштою, та через форму обратного зв»язку залишить свої контактні данні.( с 0900 до 1800).

Пошук доказів у справі за допомогою адвокатських запитів
Проведення правової експертизи.
Допомога адвоката в правильному визначенні доказів.

послуги адвоката ціна, тарифи на послуги адвоката, вартість послуг адвоката